Sektörler

Dominyay

Otomotiv sektörünün tüm ihtiyacı olan klips ve yaylar ilgili markanın standartlarına uygun istenilen formlarda üretim Çözümleriyle Dominyay kalitesiyle üretilir.

 • Oto Silecek Yayları

  Her marka ve model için uygun oto silecek yayları Dominyay tarafından üretilmektedir. Silecek kolu yayı, otomobillerin ve diğer araçların silecek kolu içinde yer alan ve kolun cama baski yapmasını sağlayan önemli parçalardır. Bu parçaların uzun ömürlü ve sağlıklı çalışabilir olması için gerekli malzeme ve işçilik kalitesi diğer tüm otomobil ürünlerinde olduğu gibi silecek yayında da geçerlidir.

 • Far Yayları

  Otomobil farlarında kullanılan tüm far yayı ve klipsleri markaların endüstriyel standartlarına uygun özellik, ebat ve şekillerde üretilebilmektedir.

 • Beyaz Eşya

  Beyaz eşyalarda kulanılan metal aksamların çeşitli tel form ve fonksiyonel parçaları uzun ömürlü metal malzemelerle hazırlanmaktadır.

 • Savunma Sanayii

  Çeşitli silah ve ekipmanlarına ait yaylar, istenilen form, ebat ve kalite standartlarına göre Dominyay üretim tesisinde hazırlanabilmektedir.

 • Elektrik Elektronik

  Elektrikli ve elektronik cihazlarda kullanılan hassas yaylar ve pil yatağı yayları özel malzemeler ve inceliğine uygun olarak üretilir.

 • Batarya Yayları

  Prototip ve küçük tirajlı üretimin yanı sıra daha büyük tirajlar için mükemmel olan konik yaylardır. Bu ekonomik ve güvenilir pil kontakları, bağımsız pil bölmelerine sahip kalıplanmış kutular için idealdir. Batarya yayları, 0.35.00 mm aralığındaki tel çaplarında nikel kaplı karbon çeliği ile üretilmektedir.

 • Spor Aletleri

  Çeşitli spor aletlerinin üretiminde kullanılan başta yay olmak Üzere tel formlar ve çeşitli klipsler Dominyaytesislerinde spor ekipmanı standartlarında üretilmektedir.

DOMİNYAY Yay ve Makina Sanayi

Diğer Ürünlerimiz