Kurumsal

DOMİNYAY Yay ve Makina Sanayi

Endüstriyel Ürünlerde Çözüm Ortağınız

Dominyay, 1970 yılına uzanan üretim ve endüstriyel bilgi birikimi ile 1998 yılında, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Dominyay dünyanın önde gelen otomotiv, beyaz eşya endüstrilerine uzun ömürlü, son derece dayanıklı ve oldukça geniş yelpazede yay, klips, segman, pim, formlandırılmış tel ve jant kapak teli sağlayan bir firmadır. Şirketimiz uzun yıllar edindiği deneyimiyle, ürün tedariği ve üretim süreçlerinde her daim yüksek kaliteyi hedeflemektedir. Dominyay ürettiği ürünleri ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Firmamız başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Güney Amerika ve Rusya pazarında aktif rol oynar.

Dominyay, yönetim felsefesi açısından Kyosei’nin karşılığı olan ortak fayda yaratmak için birlikte yaşamak ve çalışmak fikri ile surdürülebilir kalkınma anlayışı, paydaş yaklaşımı, evrense etik iş ortamı oluşturma girişimlerini konu alan Minnesota ilkeleri doğrultusunda ilerler

Firmamız, tedarik sürecinde, nihai ürün kalitesinde en önemli payın hammadde olduğunun bilinciyle portföyünde bulunan binlerce çeşit urunun prosesinde kullanılan hammaddeleri özenle seçer, ürünleri görsel olarak on plana çıkarmanın yani sıra, onların ömür ve dayanımını üst seviyelere taşıyan kaplama prosesi ile ürünlere güç, dayanıklılık ve ömür katan ısıl işlem proseslerinde işinin ehli tedarikçilerle çalışır.

Awesome Image
Awesome Image

DOMİNYAY Yay ve Makina Sanayi

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

ISO9001:2015 & IATF 16949:2016

Dominyay yönetimi ve tüm çalışanları, yay ve klips üretiminde müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek, kalite, maliyet, teknoloji ve sürekli iyileştirme prensiplerine uymayı görev edinmişlerdir.

Esas hedefimiz yenilenen mühendislik, üretim ve kalite liderliğimiz ile müşterilerimizin beklenti ve isteklerini en üst düzeyde benimseyen, yasal gereklilikleri karşılayan uluslararası standartlarda tedarikçi firma olmaktır.

Müşterilerimiz ile beraber çalışmak, kalite,maliyet ve sevkiyat ihtiyaçlarını karşılamak eğitimli, takim ruhuna sahip çalışanlarımızın katılımı ile sorunlar karşısında hızlı çözümler üretmek ve ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek bizi bu hedeflere ulaştıracaktır.

Bükre KAVÇİN

CEO

YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İŞLETME (İNGİLİZCE) mezunudur.

İnovasyon, iş stratejisi ve stratejik kaynak bulma faaliyetlerinde aktif bir lider

ve uluslararası konuşmacıdır. Uzun yıllardır edindiği tecrübesi ile global firmalar başta olmak üzere, Türkiye’nin önde gelen otomotiv, beyaz eşya ve medikal sektörlerine hakimdir.

Değerlerimiz

DOMİNYAY Yay ve Makina Sanayi

İNSAN KAYNAKLARI

Dominyay ailesi olarak çalışanımıza verdiğimiz değerler ile gelişimimizi sürdürüyoruz.

Türkiye’de İnsan Yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) 3 bine yaklaşan üye sayısı ile özel sektörde istihdam edilen yaklaşık 2,5 milyon çalışan ve 1147 kuruma ulaşarak İnsan Yönetimi alanındaki profesyonellerin gereksinimlerine 40 yıldır hizmet sunuyor. İstanbul Merkezi’ne bağlı 5 bölgede şubesi bulunan PERYÖN, istihdama katkı sağlayan, mesleki gelişimi destekleyen platformların oluşturulmasına öncülük ediyor. İş dünyası, kamu, üniversite üçgeninde bağlayıcı, güçlendirici çalışmalar gerçekleştiren PERYÖN, uygulamaları ile mesleki eğitimin yaygınlaşmasına ve istihdamın arttırılmasına katkı sağlıyor. Bizde PERYÖN kuruluşunun bir üyesiyiz.