ERP Yazılım / Software

DOMİNYAY Yay ve Makina Sanayi

YAZILIM DESTEKLİ ÜRETİM SÜRECİ YÖNETİMİ

Awesome Image
Awesome Image

Dominyay, tüm operasyonel süreçleri dijitalleştirerek, oluşabilecek beşeri hatalardan korunmayı, hedeflediği kalite parametrelerini sağlamayı ve mümkün olan en doğru şekilde terminlere uymayı hedefler.

Firmamız, dijital kabiliyetlerinde ivme kazanmak için bilgi yönetimi ve dijitalleştirilmiş operasyonel süreçlerini aktif olarak optimize etmektedir. Üretim ve lojistik operasyonlarının yanı sıra kalite güvence sistemi de bu dijital sürece dâhildir.

eBA İş Akış Uygulaması

İş süreçlerinin standardizasyonu ve otomasyonunu sağlayarak süreçlerin performansını iyileştirir. Süreç maliyetlerini düşürerek kurumsal kaynakların etkin kullanımına katkıda bulunur. Eba:
– Mevcut operasyonel sistemlerle kuvvetli entegrasyon sağlar. – SAP, AXAPTA, Oracle, Netsis, Logo, Nebim, Mikro gibi önde gelen ERP sistemleriyle kolay ve hızlı entegrasyon imkanı verir.
– Kurumsal portallar ile web servisleri üzerinden entegrasyona açıktır. – Sharepoint portal ile kuvvetli web part entegrasyonu sağlar.
– ERP sistemlerinin dışında kalan iş süreçlerinin ERP sistemlerine entegre edilmesini sağlar.
– Kağıt üzerinde takip edilen iş süreçlerinin elektronik ortamda yönetilmesini kolaylaştırır. Elektronik ortamda mevcut operasyonel sistemlerle iletişim sayesinde hatalı veri girişini engeller.

Yazılım/Software

QDMS Uygulaması, Hedeflenen kalitenin gerçekleştirilmesi için geliştirilmiş dost bir yönetim sistemi çözümüdür. QDMS, yönetim sistemleri süreçlerinizde kişiye bağımlılığı ortadan kaldırıp, sistem yaklaşımı ile size farklı ve öncü olabilmenin kapılarını açar. Avantajları şu şekilde sayılabilir.

– Kurumsal hafıza ve kurumsal bilgi havuzu oluşturma
– Modüler ve parametrik yapı – Çoklu dil desteği
– Mobil cihaz desteği
– Tarayıcı bağımsız çalışabilme Web teknolojisi ile her yerden erişim
– Zaman tasarrufu, bağımsız iş akışları oluşturabilme
– Hızlı ve kolay devreye alınabilme
– Rutin işleri üstlenme
– Kişilere bağlı kalmadan yönetim
– Değişen şartlara uyum
– Kolay öğrenilme
– QDMS Native Mobile Uygulama